Svečano otvorena Kancelarija za mlade
Juče je u 19 časova svečano otvorena Kancelarije za mlade na Trgu Nikole Tesle 20/3, uz prisustvo roditelja najboljih učenika u apatinskoj opštini, direktora osnovnih i srednjih škola i predstavnika lokalne samouprave. Novi predsednik Kancelarije za mlade, Milana Srdić, pozdravila je učenike generacije i "vukovce", poželela im sreće i uspeha u daljem školovanju ali i aktivno učešće u radu Kancelarije za mlade.
Ućenici generacije su dobili vaučere za kupališnu sezonu u Banji Junaković, tablete marke "Tesla", a nosioci Vukove diplome i najbolji medju najboljima, nagradno petodnevno putovanje u Milano u Italiji. Ove prigodne nagrade najboljim učenicima uručila je Dubravka Korać, zamenik predsednika opštine Apatin. Ona se u svom obraćanju učenicima zahvalila što su vredno i marljivo radili i istakla da tek sada ne smeju da stanu u svom angažovanju, kako bi njihov uspeh u životu i školovanju bio potpun.














