U Prigrevici održana svečana akademija povodom Dana pobede nad fašizmom
Juče su u Prigrevici završene tradicionalne “Majske svečanosti”. U 11 časova su, povodom Dana pobede nad fašizmom, položeni venci i cveće na spomen obeležja na Trgu heroja, a od 11 časova i 30 minuta je održana I svečana akademija u Domu kulture, u kojoj su u okviru kulturno-umetničkog programa učestvovali KUD "Prigrevica", GKUD "Dunav" Apatin i pevačka grupa Zavičajnog udruženja "Banija" iz Subotice. Prisutne su pozdravili tojan Zorojević, predsednik MZ Prigrevica i dr Živorad Smiljanić, predsednik opštine Apatin.











