U SOMBORSKOJ BOLNICI: PREVENTIVNE MERE ZBOG KORONA VIRUSA
Zbog trenutne epidemiološke situacije, odnosno infekcije Korona virusom u zemlji i okruženju, od sutra (12. marta) će se preduzeti nekoliko preventivnih mera u Opštoj bolnici „Dr Radivoj Simonović“ u Somboru.
Redukovaće se operativni program,ranije uvedena potpuna zabrana poseta ostaje na snazi do daljnjeg i ostaće svega nekoliko punktova za ulaz i izlaz iz bolnice, dok će ostali biti zatvoreni.
-Jedini punktovi za ulaz i izlaz u bolnicu biće ulazi na portirnici iz ulice Sime Matavulja, na portirnici Odeljenja za neurologiju, Odeljenja za psihijatriju i Odseka za palijativno zbrinjavanje iz ulice Matije Gupca i ulaz na portirnici Odeljenja za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju u Bezdanu iz ulice Rodina br. 7, koji će biti namenjen svim građanima, navodi se u saopštenju Opšte bolnice u Somboru, koje je potpisao vd direktora, dr Dragan Rastović.










