U toku akcija seče grana i rastinja pri visokonaponskoj mreži
U toku akcija sanitarnog orezivanja i seče grana pri visokom i niskom naponu.
JKP „ Naš dom „ započelu je akciju sanitarnog orezivanja suvih i bolesnih grana koje predstavljaju pretnju za građane i vozila. Seča se vrši u Srednjoj ulici, ulici Srpskih vladara i Miloša Obilića. U Somborskoj ulici će se narednih dana vršiti orezivanje grana koje predstavljaju smetnju visoko i niskonaponskom vodu, rekao je Petar Đukić iz JKP“ Naš dom“.
Iz Direkcije za izgradnju apeluju na građane da ne orezuju sami drveće ispred svojih kuća veća da se obrate nadležnima koji to planski sprovode.










