U TOKU JE SANACIJA PUTEVA NA TERITORIJI OPŠTINE APATIN
Radovi su započeli danas, a krenulo se od dela mosta kod Prigrevice prema staparskom putu jer je taj deo najugroženiji. Radovi će se nastaviti dalje kroz Prigrevicu, nakon čega se nastavlja po planu i program u ostalim selima i samom gradu Apatinu.











