U toku obnavljanje horizontalne signalizacije u gradu
Ovih dana trebalo bi da bude završeno iscrtavanje horizontalne signalizacije, odnosno pešačkih prelaza i saobraćajnica, najavljeno je u Direkciji za izgradnju grada. Za tu namenu izdvojeno je oko 1.500.000 dinara, izjavio je Milan Pavkovic, nacelnik Direkcije.










