UKINUTO VANREDNO STANJE: DRŽAVNE SLUŽBE JOŠ NE RADE SA STRANKAMA
#FOTO1
Skupština Srbije usvojila je juče predlog odluke o ukidanju vanrednog stanja, uvedenog pre gotovo dva meseca, zbog epidemije koronavirusa.
Mađutim, neke državne službe još uvek ne rade sa strankama, objašnjavajući da čekaju zvaničnu odluku nadređenih.
-Još ne primamo stranke, čekamo zvaničan dopis o tome da se vraćamo na redovan način rada, saznajemo u opštini.
Zaključana su vrata i na objektu Fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje (socijalnog) u parku. Na ulazu nema nikakvog obaveštenja kad će se normalizovati rad ove ustanove.
-Mi još uvek ne radimo sa strankama, najverovatnije ćemo početi od ponedeljka, odgovoreno nam je na telefonski poziv.
Kad smo upitali zašto nije istaknuto obaveštenje o tome na ulazu, kako bi o tome obavestili i građane, dobili smo odgovor da im „niko nije rekao da takvo obaveštenje treba da zalepe na vrata“.
#FOTO2









