ŽUPNIK JAKOB PFAJFER, PRAVOSLAVNIM VERNICIMA UPUTIO BOŽIĆNU ČESTITKU
Molimo spasitelja novorođenog Isusa Hrista i želim svoj pravoslavnoj braći sretan Božić i blagoslovljenu Novu godinu, da žive u radosti, zdravlju i veselju. Da nikada ne zaboravimo da se Isus rodio radi nas!
Hristos se rodi- Vaistinu se rodi!
To je moj pozdrav pravoslavnoj braći koji se tako pozdravljaju i čestitaju rođenje Isusa Hrista, jedinog spasitelja.










