VESTI

Мирослав Паровић: "ЈА ЋУ СА СРБИЈОМ САРАЂИВАТИ, НЕЋУ ЈОЈ НАРЕЂИВАТИ"

5845

На данашњој конференцији за медије Алтернатива за Србију је саопштила да креће у председничку кампању са кандидатом Мирославом Паровићем.

Председнички кандидат Мирослав Паровић је истакао да сама чињеница да њега не предлаже странка на чијем је челу већ група озбиљних људи од кредибилитета говори о томе да је способан да окупи тим и да Србијом неће управљати сам.

„Србију из проблема у којима се налази може да изведе само група посвећених, храбрих и људи од кредибилитета“, истакао је он.

5846

На питање новинара зашто се у кампању креће овако рано Паровић је рекао како жели да обиђе целу Србију и да се са народом договори око тога шта ће сложно и заједно радити у општем интересу.

„Ја желим да са Србијом сарађујем,а не да Србији наређујем“, закључио је Паровић.

Представљајући председничког кандидата, Захарије Трнавчевић указао је да је велика предност Мирослава Паровића то што је са села и што је из породице пољопривредника који обрађују земљу и производе храну.

У свом обраћању Деспот Ковачевић је нагласио да је Паровић спој младости и искуства који је определио свој спољнополитички курс ка концепту Нове Европе који подразумева потребу за новим договором између европских народа и држава.

Проф. др Ненад Крстић рекао је да је Мирослав Паровић био студент генерације на факултету техничких наука у Новом Саду али да је и сада спреман да учи што о њему говори као о човеку који није оболео од самољубља, те неизлечиве болести од којих је оболео већи део политичара у  Србији.

„Биће право чудо да наш кандидат победи на изборима за председника Србије, али Србију само чудо може да спаси“, рекао је Миодраг Исаков.

„Сматрам да је Паровић као десничар са снажним педигреом унука шпанског борца већ сам по себи добар пример помирења које је нашем друштву потребно а чињеница да долази из Војводине, која је по многима локомотива развоја Србије, мени лично отвара питање ако је заиста тако зар није логично да и машиновођа онда буде родом из Војводине?“, закључио је Исаков.

„Стара кинеска пословица каже да пут од хиљаду корака почиње првим који је уједно и најважнији. Ми смо данас направили тај први и најважнији корак у, уверен сам, победи Мирослава Паровића на наредним изборима за председника Србије“, рекао је Боривој Рашуо. „Паровић је та преко потребна алтернатива и садашњој власти и садашњој опозицији јер ни власт ни опозиција у Србији немају никаква решења, већ дуги низ година причају и раде  за Србију погубне ствари“, закључио је он.

Први скуп у председничкој кампањи „Мирослав Паровић – Алтернатива за Србију“  биће одржан у Сомбору, у недељу 19. априла, у сали сомборског позоришта с почетком у 18 часова.

related articles

Pratite nas

Naxi Radio Apatin 105,8

FM & PRESS DOO
Petefi Šandora 57, sprat I, lokal 6,
25260 Apatin

Tel/Mob:
+381 25 780 200
+381 63 82 94 653

e-mail:
radioapatin@gmail.com
info@radioapatin.com

O nama

NAXI RADIO APATIN - 105.8 MHz FM
Našim talasima pokrivamo deo Bačke - opštine Apatin, Sombor, Odžaci i delovi opštine Kula. Od momenta kada su se prvi taktovi začuli na frekvenciji 105,8 MHz 2011. godine, Vi, slušaoci ste nam bili na prvom mestu i uz kvalitetnu muziku, prijatne voditelje, objektivan i tačan informativni program ušli smo u Vaše domove, a zatim i u vaša srca - a tu planiramo i da ostanemo.

NAXI NACIONAL RADIJSKA MREŽA
Naxi Nacional je najveća radijska mreža u Srbiji, uz koju slušaoci u preko trideset gradova uživaju u kvalitetnom zabavnom i informativnom programu, kao i najboljoj domaćoj pop i rok muzici.

Svakog dana, preko pet miliona slušalaca Naxi Nacionala informiše se na pravi način, uz kratke govorne segmente zanimljivih voditelja, spremnih da u svakom trenutku prenesu novosti o najaktuelnijim dešavanjima. Naxi Radio Apatin Vam, pored već dobro poznatih lokalnih sadržaja, pruža mogućnost da svakodnevno uživate u priči o interesantnim temama, uz dozu kvalitetnog humora i pažljivo odabranih tema, kao i u uključenjima iz svih krajeva Srbije.

"Naxi nacionalne vesti" okosnica su informativnog programa najveće radijske mreže naše zemlje i emituju se na svaki pun sat. Uz njih, Srbija je na najbolji način informisana o aktuelnim temama iz zemlje i sveta. Termin od 18 do 19 časova svakog radnog dana rezervisan je za emisiju "Mojih 50". Zahvaljući Naxi Nacionalu, čuvena radijska emisija prisutna je u svim krajevima naše zemlje. Gostujući u "Mojih 50", poznate ličnosti otkrivaju interesantne detalje iz svoje karijere i prisećaju se najlepših trenutaka života.

"Dodir noći" emituje se svakog radnog dana od 21 čas do ponoći. Dejan Avramović govori jezikom "ljubavi i romantike" koji, u kombinaciji sa odabranim hitovima domaće pop i soft-rok muzike, osvaja na prvo slušanje.

Uz kvalitetan izbor domaće muzike i tačne i precizne informacije u svakom trenutku, NAXI RADIO APATIN i najveća radijska mreža Naxi Nacional, čine celu Srbiju preplavljenom talasom pozitivne energije pod prepoznatljivim sloganom "Opusti se i uživaj"!

Ukoliko zahtevate bogat program, kvalitetnu muziku i kratke i tačne informacije, na pravom ste mestu.

Slušaj NAXI RADIO APATIN - opusti se i uživaj!